Головна » 2016 » Червень » 8 » Про рекорди з набору контрактників розповіли у Генштабі

Про рекорди з набору контрактників розповіли у Генштабі

За п"ять місяців поточного року до лав Збройних сил України призвано 32 тисячі військовослужбовців за контрактом, що вдвічі перевищує показники усього попереднього року, коли у військо прийшли 16 тисяч контрактників. Про це у середу 8 червня під час брифінгу повідомив перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Володимир Талалай, передає Укрінформ.

"Ми бачимо, що привабливість служби за контрактом зараз значно зросла, вона стала конкурентною на ринку праці, надто після запровадження системи шестимісячного короткострокового контракту. Нині ми щомісяця залучаємо близько 6 тисяч контрактників", - сказав Талалай.

Він зауважив, що вся робота Підкомітету професіоналізації Збройних сил спрямована на якісне комплектування українського війська. За словами генерал-майора, українська армія комплектуватиметься за змішаним та екстериторіальним принципами з поступовим збільшенням кількості посад контрактної служби.

"Ми надаємо зараз абсолютний пріоритет комплектуванню бойових підрозділів. Саме тому максимально спрощуємо процедуру прийняття на контрактну службу. Ті, хто вже має досвід військової служби або бойових дій, а також призиваються за військовою спеціальністю, відправляються до бойових частин безпосередньо з військкоматів", - сказав він.

При цьому Талалай зауважив, що всі інші військові можуть бути направлені до бойових підрозділів тільки після відповідної професійної підготовки.

Раніше президент Петро Порошенко заявляв, що оборонні відомства зараз роблять все можливе для того, щоб уникнути чергових хвиль мобілізації і зосередитись на формуванні контрактної армії.


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1321

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]