Головна » 2016 » Січень » 27 » Про затримання ключової фігури в організації контрабанди заявив Москаль

Про затримання ключової фігури в організації контрабанди заявив Москаль

У п’ятницю, 22 січня, на КПП «Лужанка» з угорського боку був затриманий мешканець Мукачева 1977 року народження, який має подвійне громадянство – України й Німеччини, повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Затриманий угорською поліцією мукачівець переправлений у Будапешт за запитом правоохоронних органів Німеччини. Причина затримання – причетність до контрабанди сигарет з України в Євросоюз.

"Таким чином правоохоронці ЄС вперше затримали не рядових «пішаків», а ключову особу, яка організовувала переправлення сигарет з України в Євросоюз. Саме Садовий отримував замовлення на сигарети з Британії, Італії, Німеччини, Франції та інших країн ЄС, після чого готував з українського боку «ліві» документи на поставку крупних партій сигарет під виглядом різних товарів і домовлявся з угорськими митниками про пропуск фур із контрабандою", – заявив Москаль.

Інформація, зі слів Геннадія Москаля, отримана з правоохоронних органів ЄС. Більш того, запевнив посадовець, надалі ланцюжок затриманих буде розширюватися.


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1401

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]