Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Пройде «Фестивальний марафон» в Ужгороді

Пройде «Фестивальний марафон» в Ужгороді

У рамках «Фестивального марафону» талановиті дітлахи – близько 1000 учасників з 14 областей України – завітають до мальовничого Ужгорода, щоби взяти участь одразу в чотирьох конкурсах: ІIІ Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості» «Яскрава країна Закарпаття-2016, ІІI Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі національних культур та народної творчості «Яскрава країна Закарпаття-2016, Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької хореографії «ПАДІЮН-ЄВРОДАНС - 2016», а також Міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянский Венец», який зазвичай проходить на теренах Болгарії.

Більше ніж половина учасників вперше відкриє для себе мальовничий Ужгород та зможе поділитись своєю творчістю із глядачами Закарпаття. Гостей фестивалю очікують конкурсні виступи у жанрах вокалу, хореографії та інструментального мистецтва, майстер-класи та дискотеки, танцювальний флеш-моб та файєр-шоу, екскурсії мальовничими куточками Закарпаття, творче спілкування та найголовніше – нагородження під час заключного Гала-концерту «Фестивального марафону».

Дітлахи демонструватимуть свою майстерність з хореографії, вокалу та в інструментальному жанрі на сцені перед професійним міжнародним журі, до складу якого увійшли відомі діячі культури і мистецтв України, Болгарії, Молдови, Білорусі та Словаччини.

Фестивальні заходи відбудуться у найвідоміших місцях Ужгорода: Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості, Ужгородському державному музичному училищі ім. Д. Задора. Яскравим завершенням фестивалю стане урочистий Гала-концерт із виступами найкращих номерів та нагородженням учасників, що відбудеться в Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному театрі 31 жовтня о 14:00.

Організаторами «Фестивального марафону» виступили ГО «Яскрава країна», ПАДІЮН та туристична кампанія «Tural».

Крім того, програма фестивалю включає й інші цікаві події:

28.10 День відкриття фестивалю

Час уточнюється – концерт «Ужгород вітає» за участю оркестру на Залізничному вокзалі

17:00-18:10 - Церемонія відкриття фестивалю. Танцювальний флеш-моб від хореографа Адама Уедраого для учасників фестивалю. Файєр-шоу. (Театральна площа)

29.10 І Конкурсний день

11:00-20:00 - Паралельно працюють 2 конкурсних майданчика:

Хореографія - Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості (Студентська набережна, 8).

Вокал та інструментальний жанр - Ужгородське державне музичне училище ім. Д. Задора (вул. Волошина, 13)

16:00-17:30 - Майстер-класи хореографії для учасників фестивалю

30.10 ІІ Конкурсний день

11:00-16:30 - Продовження конкурсного перегляду з хореографії - Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості (Студентська набережна, 8).

20:00-20:30 Церемонія нагородження учасників конкурсу «Євроданс»

31.10 День Гала-концерту та завершення фестивалю

14:00-17:00 - Заключний Гала-концерт та нагородження учасників фестивалю Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр (вул. Л. Толстого, 12).


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1332

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]