Головна » 2017 » Березень » 10 » Прокуратура на Ужгородщині вимагає повернути державі землю вартістю більше 25 млн грн

Прокуратура на Ужгородщині вимагає повернути державі землю вартістю більше 25 млн грн

Ужгородська місцева прокуратура через суд вимагає розірвати договір оренди земельної ділянки площею понад 2 га і вартістю більше 25 млн грн через несплату орендної плати.

Як повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо, за позовом Ужгородської міської прокуратури Господарським судом Закарпатської області відкрито провадження в інтересах Ужгородської міської ради до суб’єкта господарювання про стягнення заборгованості та розірвання договору оренди земельної ділянки площею понад 2 га і вартістю більше 25 млн грн у зв’язку з порушенням істотних умов договору.

Зокрема, за узгодженими істотними умовами даного договору передбачено, що орендар земельної ділянки зобов’язаний своєчасно вносити орендну плату за користування земельною ділянкою (п. 9.4 Договору).
Разом з тим, як встановлено з листа Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, відповідач з моменту укладення договору та отримання земельної ділянки й до часу звернення з відповідним позовом, орендні платежі належним чином не сплачував.
У зв’язку з чим виникла заборгованість у сумі близько 140 тис грн. основного боргу та понад 17 тис грн. пені.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1389

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]