Головна » 2013 » Червень » 20 » Прокуратура зацікавилася рішенням міськради щодо приватизації землі у центрі Ужгорода

Прокуратура зацікавилася рішенням міськради щодо приватизації землі у центрі Ужгорода

Прокуратура Ужгорода ініціювала перевірку законності рішення сесії Ужгородської міської ради про приватизацію шляхом викупу землі в центрі міста.

Прокуратурою міста Ужгорода ініційовано питання щодо проведення перевірки Державною інспекцією сільського господарства в Закарпатскій області стосовно фактів, викладених у публікаціях, в тому числі правомірності встановлення вартості земельної ділянки. Також ініційовано проведення перевірки інших рішень даної сесії міськради щодо виділення земельних ділянок в Ужгороді. 

«У регіональних ЗМІ висвітлено інформацію щодо результатіав сесії Ужгородської міської ради, проведеної 18 червня. Серед іншого, в публікаціях інтернет-ресурсів наголошувалось на рішенні сесії Ужгородської міської ради, яким дозволено викуп земельної ділянки по вул. Волошина 22 в Ужгороді та встановлено ціну даної земельної ділянки»- інформує   старший прокурор прокуратури міста Ужгорода Вадим Савчак.

Він зазначив, що  основою для проведення експертної оцінки для подальшого викупу земельної ділянки є наявність відомостей з нормативно-грошової оцінки земель міста. Відтак у квітні цього року, за позовом прокуратури Ужгорода,  Закарпатський окружний адміністративний суд зобов’язав міськраду передати матеріали нормативної грошової оцінки земель міста управлінню Держземагентства в Ужгородському районі. Попри це, посадовці міської ради продовжують діяти за власною методикою щодо встановлення плати за землю, нормативно-грошова оцінка якої ще не проводилася, – повідомили у прес-слудбі прокуратури міста Ужгорода.

Під час засідання у вівторок, 18 червня, ужгородські депутати прийняли рішення продати землю під кінотеатром «Ужгород» за 179 гривень за квадратний метр. За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1631

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]