Головна » 2018 » Лютий » 6 » Пропонують під забудову віддати 9 га землі в ужгородській «малій промзоні»

Пропонують під забудову віддати 9 га землі в ужгородській «малій промзоні»

  В ужгородській «малій промзоні» пропонують під забудову віддати 9 га землі

Днями під час засідання містобудівної ради в ужгородській міськраді були розглянуті пропозиції про три майбутні об’єкти в місті.

Концепцію першого об’єкта – Боздоського парку – презентувала представниця приватного підприємства «Техноенерго». Питання і зауваження членів комісії зосередилися навколо озера, розміщеного в центрі зеленої зони. На даний момент це територія для потенційного скидання паводкової води. Крім цього, присутні розглянули можливість озеленення, можливості для паркування машин, транспортних розв’язок, зони фестивалів.

Концепцію розвитку другого об’єкта – скверу біля ректорату УЖНУ і Закарпатської ОДА – пропонували ті ж проектанти. Однак містобудівна комісія вказала, що потрібно в комплексі враховувати і інші скверики, розташовані поблизу.

Третій об’єкт – це територія, обмежена вулицями Електрозаводська, Гучної, І. Панькевича (мала промзона, територія ФМК). Площа території – 15,8 гектарів. Розроблений ТОВ «Студія 5Ф» детальний план території передбачає забудову висотками (на 5-9 поверхів) дев’яти гектарів. Це і житло, і ТРЦ, і приватний навчальний заклад, і готель, і зелені насадження, і підземні гаражі. Будівництва дитячих садків не передбачено – неподалік уже є два дошкільних заклади.

Всі пропозиції та зауваження за результатами наради узагальнять і передадуть для коригування розробникам.


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1169

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]