Головна » 2013 » Вересень » 18 » Пропозиція для студентів: напиши есе - отримай путівку у Франкфурт

Пропозиція для студентів: напиши есе - отримай путівку у Франкфурт

Вже вдруге цього року у рамках міжнародного туристичного Форуму «Перемагай з левом!» відбудеться програма "Перемагай з левом. Можливості для молодих лідерів».

Програма дозволяє активним студентам та молодим науковцям з українських ВУЗів безкоштовно взяти участь у Форумі, а також виграти поїздку за кордон для стажування та обміну досвідом, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Минулого року дві українські студентки, що перемогли у Програмі, отримали можливість відвідувати літню туристичну школу у Австрії. Цього року переможці програми поїдуть у м. Франкфурт, Німеччина, для участі у Форумі майбутніх лідерів (Future leaders forum), що проходить у рамках міжнародної виставки індустрії ділової гостинності IMEX.

Це унікальний досвід та можливість для українських студентів не лише розширити коло професійних контактів та обмінятись ідеями з найкращими молодими фахівцями з різних країн, але й заявити про Україну та її туристичний потенціал.

Для участі у програмі студентам потрібно написати есе на тему «Туристичний продукт «Україна»: унікальний досвід туриста» / Destination Ukraine: unique travel experience.

Автори п’яти найкращих робіт зможуть безкоштовно взяти участь у форумі «Перемагай з левом-2013» та презентуватимуть свої роботи під час Форуму. На основі презентацій журі обере двох переможців, що поїдуть у Франкфурт.

За матеріалами: Новини Закарпаття
14.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1678

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]