Головна » 2018 » Грудень » 5 » Проведуть майстер-класи в Ужгороді топові хореографи з України та США

Проведуть майстер-класи в Ужгороді топові хореографи з України та США

Топові хореографи з України та США проведуть майстер-класи в Ужгороді

У четвер, 6 грудня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція представників Студії сучасного танцю "Бліц". Головною темою зустрічі стане проведення в Ужгороді 7-9 грудня майстер-класів, до яких залучені хореографи  і танцівників з усієї України, а не тільки її західної частини.

Навчати будуть лектори "вищої ліги". Це Аріана Мішель – американська танцівниця і хореограф відомої команди Chapkis Dance Family, а також Денис Стульников – український хореограф, відомий своїми постановками для M1 Music Awards 2018, концертних турів та кліпів Monatik, "Время и Стекло", Ані Лорак, Kika та інших популярних проектів шоу-бізнесу в Україні.

Детальніше про грудневі події розкажуть:

Олена Камінська - керівник Студії сучасного танцю "Бліц"

Марк Полів'яненко - педагог-хореограф Студії сучасного танцю "Бліц", менеджер проекту "Ghetto Groove"

Анжеліка Клайзнер - менеджер проекту "Ghetto Groove"

Журналісти також дізнаються про останні досягнення колективу та плани на наступні перемоги.

Восени Студія сучасного танцю "Бліц" та ГО "Танок Закарпаття" започаткували проект з розвитку хіп-хоп танцю в Західній Україні під назвою "Ghetto Groove". Проект реалізується у вересні 2018 – червні 2019 за фінансової підтримки Посольства США в Україні в рамках Програми малих грантів громадської дипломатії уряду США - "Освіта та культура". У жовтні в Ужгороді вже пройшов перший етап Проекту "Ghetto Groove", під час якого хореографи та викладачі сучасного танцю з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської та Закарпатської областей відвідали майстер-класи з хіп-хопу. Тоді лекторами виступили Каріна Пфайфер та Елеонора Полів'яненко – хореографи ССТ "Бліц", сертифіковані судді змагань з хіп-хоп танцю, учасниці всесвітнього конкурсу Hip Hop International в 2017 та 2018 роках.


За матеріалами: Новини Закарпаття
13.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 160

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]