Головна » 2015 » Лютий » 19 » Pussy Riot зарили себе в землю у формі ОМОНу. ВІДЕО

Pussy Riot зарили себе в землю у формі ОМОНу. ВІДЕО

Група Pussy Riot опублікувала кліп на пісню I Can’t Breathe, яка присвячена американським протестам проти жорстокості поліції. Назва композиції - це гасло демонстрацій, які проходили в Нью-Йорку в грудні.

«Я не можу дихати», - останні слова, вимовлені афроамериканцем Еріком Гарнером, задушеним поліцією при затриманні в липні минулого року. Від імені цієї жертви у пісні Pussy Riot читається цілий монолог. Його виконує запрошений вокаліст Річард Хелл. Основні голосові партії у пісні виконують Марія Альохіна і Надія Толоконникова. Пісня була записана в одній з нью-йоркських студій за один день.

За сюжетом кліпу, дівчат повільно закопують у могилу. При цьому одягнені вони в форму російського ОМОНу. Група так пояснила цей хід: «Ніколи до цього ми не відчували такий зв'язок між Росією і США, як в той момент, коли побачили навколо себе сотні, тисячі цих слоганів - «Я не можу дихати» і «Життя має значення». Ми згадували і жертв війни на сході України, похованих у Пскові, і замучених жертв російського поліцейського насильства. Ми зробили цю пісню, натхненні протестом американським, в надії на протест російський».


За матеріалами: Новини Закарпаття
10.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1516

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]