Головна » 2017 » Листопад » 1 » Реєстрація та оплата буде потрібно при в’їзді в ЄС

Реєстрація та оплата буде потрібно при в’їзді в ЄС

Європарламент анонсував нові правила в’їзду для громадян іноземних держав, що не входять до Євросоюзу. Нововведення торкнуться близько 60 країн, серед яких виявиться і Україна.

Зараз документ, який має запрацювати з 2020 року, знаходиться ще в розробці. Але Європарламент вже озвучив ключові зміни, які планує ввести для іноземців.

Основне нововведення, покликане убезпечити європейців, — це створення електронної системи ETIAS, яка в автоматичному режимі протягом 72 годин буде давати дозвіл (або відмову) у відвідуванні зони ЄС, грунтуючись на наданих туристами даних. Реєстрація в такій системі обійдеться в 10 євро.
Що зажадають від українських туристів і заробітчан при перетині європейського кордону, і кому відмовлять у в’їзді — розповів політолог Руслан Бортник.

«Швидше за все, нас чекають дві зміни: в частині тих громадян, які вже сьогодні користуються лібералізованих візовим режимом, тобто мають біометричні паспорти. Тепер, крім біометричного паспорта, необхідно буде зайти на спеціальний сайт ЄС, зареєструватися там, заповнити анкету, яка включає всі персональні дані, дані відвідування ЄС, дані про можливі правопорушення, про знаходження в зонах конфлікту. Фактично ця анкета буде повноцінною анкетою, яку ми раніше подавали в посольство на візу «, — розповів політолог.

«Крім того, необхідно буде заплатити 10 євро в якості оплати за послуги обробки цієї анкети, оплати за відвідування Європейського Союзу. Це два ключових нововведення, які нас чекають в разі, якщо ми вже маємо біометричний паспорт», — додав Бортник.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1235

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]