Головна » 2017 » Серпень » 14 » Реконструюють Святу Цецилію та зведуть біля неї будинок смутку у Виноградові. ВІДЕО

Реконструюють Святу Цецилію та зведуть біля неї будинок смутку у Виноградові. ВІДЕО

Історичну каплицю, збудовану ще в 17-му столітті, вирішила оновити релігійна громада римо-католиків.

Роботи тривають із травня цього року. Будівельники вже встановили новий купол, замінили дах та повністю перештукатурили внутрішні стіни будови.

-Свята Цецилія на міському кладовищі відіграла важливу роль для виноградівчан,- розповів Голосу Карпат настоятель місцевого католицького храму Вознесіння о. Гергель.- За радянських часів, коли в людей забрали церкву, вони проводили в ній свої богослужіння. Тепер же назріла потреба відремонтувати зношену каплицю та дати їй нове життя.

Священик каже, що міська влада допомагає громаді у вирішенні адміністративних і юридичних питань реконструкції, а от фінансування об’єкту  проводиться за кошти угорського уряду та благодійного фонду Габора Бетлена.

Варто зазначити, що до проекту реконструкції входить не лише суттєве оновлення каплиці, але й зведення поруч із нею будинку смутку із спеціальними холодильними шафами.

Такий будинок дуже потрібний для міста і передусім для жителів багатоповерхівок. З його будівництвом не лише римо-католики, але й представники інших релігійних конфесій матимуть змогу цивілізовано проводити в останню путь померлих своїх  родичів.


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1173

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]