Головна » 2016 » Червень » 12 » Розіграли Кубок Віолети ужгородські петанкісти

Розіграли Кубок Віолети ужгородські петанкісти

Сьогодні в Ужгороді ужгородські петанкісти розіграли Кубок Віолети, який є першим етапом ліги індивідуальних змагань.

Загалом 12 спортсменів боролися за Кубок Віолети. Було створено дві групи по 6 учасників, у яких петанкісти зіграли кожен з кожним, а потім по два кращі петанкісти з груп вийшли в пів-фінал і вже потім переможці пів-фіналів виявили переможця Кубку. Ним став Петро Гойс,який в драматичному матчі з мінімальним рахунком 13:12 переміг Олену Колодій. Третє місце в Івана Колодія,який переміг Олександру Шевченко, інформував ПроЗак.

У лізі тет-а-тет (індивідуальних змагань) буде зіграно ще три Кубки: Любоша, Ральфа та Йожефа і після цього визначиться абсолютний чемпіон ліги Ужгородського петанк-клубу.

Варто відзначити, що вже на найближчі вихідні ужгородці виїжджають до Львова, де пройде Чемпіонат України в тет-а-тет та триплетах, повідомили в Ужгородському петанк-клубі.

За матеріалами: Новини сьогодні