Головна » 2018 » Серпень » 29 » Розпочалася традиційна щорічна Спартакіада серед патрульних Закарпаття - стартували

Стартували! Розпочалася традиційна щорічна Спартакіада серед патрульних Закарпаття

Сьогодні розпочалася традиційна щорічна Спартакіада серед патрульних Закарпаття.

Відкрили боротьбу змаганнями за першість з плавання. Дівчата й хлопці змагались командно, видовищно й запекло, щоб довести, що їх підрозділ найкращий у цьому виді спорту.

Дружба дружбою, а кращих плавців таки визначили. У першому етапі Спартакіади перемогу здобули працівники апарату управління, друге місце здобули патрульні роти тактико-оперативного реагування, а третє місце посіла перша рота управління.

Іншим доведеться добряче себе проявити на інших етапах Спартакіади, щоб у фінальному рейтингу зайняти бажані місця.

А вже зовсім скоро наступний етап – стрільба з пневматичної гвинтівки!

За матеріалами: Новини сьогодні