Головна » 2016 » Жовтень » 2 » СБУ затримала митників, які брали хабарі з "італійських бусів" на КПП "Тиса" - взяли на гарячому

СБУ затримала митників, які брали хабарі з "італійських бусів" на КПП "Тиса" - взяли на гарячому

  Сьогодні спецпідрозділом "К" управління СБУ в Закарпатській області спільно з регіональною військовою прокуратурою затримано митників-хабарників на КПП "Тиса", на україно-угорському кордоні.

Як дізналося Мukachevo.net останні системно займалися поборами у водіїв мікроавтобусів із українськими заробітчанами, які переміщували з Італії в Україну посилки — так звані передачі заробітчан своїм близьким в Україну.

Джерела з СБУ ексклюзивно повідомляють, що працівники Чопськоі митниці, а саме з підрозділу по боротьбі з контрабандою, організували системний збір хабарів з водіїв бусів заробітчан.

— Вони створювали штучні перешкоди останнім під час проходження митного та прикордонного контролю, за усунення яких і вимагали гроші. На разі митників затримали СБУшники, саме при вимаганні та одержанні чергового хабара у водія буса, - повідомляють джерела.

Також, під час проведення слідчих дій було виявлено так звану "чорну касу ", куди вся зміна даного митного посту ховала гроші, щоб в подальшому їх розділити між собою.

Це виявився звичайний канцелярський "файлик" для зберігання документації.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1347

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]