Головна » 2017 » Травень » 21 » Силачі з України, Ірану, Чехії, Польщі та Словаччини у Мукачеві змагалися

Силачі з України, Ірану, Чехії, Польщі та Словаччини у Мукачеві змагалися

У Мукачеві змагалися силачі з України, Ірану, Чехії, Польщі та Словаччини.

Вчора, о 15:00 на центральній площі міста над Латорицею відбулось офіційне відкриття кубку Європи зі стронгмену.

На неймовірне видовище на площу Кирила і Мефодія зібралося чимало містян та гостей Мукачева. Це не дивно, адже те, що відбувалося біля Мукачівської ратуші можна побачити далеко не кожен день. Проте, варто зазначити, що змагання проходять у місті вже вдруге, тож стали для мукачівців невеличкою традицією.

Вже зранку у центрі почали зводили майданчик для проведення кубу Європи з стронгмену, а жителі міста активно виставляли на свої сторінки у соц. мережі фотографії з володарем титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василем Вірастюком, який був на змаганнях головним суддею.

Зазначимо, що змагання проходили не лише в центрі, але й в замку «Паланок», хоча офіційне відкриття відбулося на площі Кирила і Мефодія.

Із вступним словом до присутніх звернувся міський голова Мукачева. Він привітав гостей у нашому краї та побажав подальших перемог. Після чого Василь Вірастюк разом з учасниками кубку та Андрієм Балогою зробили селфі на згадку.

Зауважимо, що силачів очікували такі змагання, як: у вейт фор хай (перекидання сенд бегу 45 кг через планку); карусель Конана (утримання та перенесення ваги на дальність по колу), трек -пул (перетягування вантажівки); естафета 1 (Йок 375кг + Фермер 140кг+Сен бег 100кг / 20м), естафета 2 (Аксель 130кг+Дамбл 85кг+Лог-ліфт 140кг+Лог-ліфт 150кг) та тяга платформи на рази (тяга платформи з автівкою на ній).

Окрім цього, в центрі можна було спробувати бограч, який подавався в хлібному горщику і готувався за старовинним рецептом для угорських королів, шашлик, французькі хотдоги, картоплю, овочі на грилі та інші не менш смачні страви. Також мукачівці та гості міста, які займаються спортом, мали змогу випити коктейлі для відновлення сил та спробувати енергетичні батончики.

На замітку:

Стронгмен – це силовий вид спорту, який приваблює глядачів своїм видовищем.

Спортсмени виконують вправи з масивними снарядами, такими як колеса вантажівок, газові балони, автомобілі і так далі. Вправи можуть бути націлені на найбільшу кількість повторень, на підняття найбільшої ваги або на швидкісне подолання дистанції з великим вантажем на плечах і так далі.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1333

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]