Головна » 2013 » Серпень » 8 » Скульптуру мислителя подарував УжНУ митець з Канади

Скульптуру мислителя подарував УжНУ митець з Канади

У контексті розвитку міжнародних зв’язків Ужгородського національного університету Ужгород отримав нову скульптуру – відомий художник і скульптор з Канади Сергій Можневський подарував університетові монумент, що символічно зображує мислителя. Саме під час візиту на американський континент делегація університету познайомилася із митцем, який родом – з Ужгорода.

Сьогодні, 8 серпня, скульптуру урочисто презентували біля ректорату УжНУ. За однією з пропозицій, тут її і розмістять з часом на спеціальному постаменті. Адже будівля – під охороною, що захистить подарунок від вандалів, які пошкоджували вже не один пам’ятник в Ужгороді.  

Можливо, мислитель прикрасить і один із сквериків університету. Ректор УжНУ, доктор технічних наук, професор Федір Ващук подякував скульптуру за подарунок та нагородив його почесною відзнакою УжНУ. За словами проф. Ф.Ващука, зв’язки з канадськими науковцями та митцями в університеті налагоджено з ініціативи директора Інституту економіки та міжнародних відносин Миколи Палінчака. Ректор висловив сподівання, що скульптура – не останнє підтвердження міцності та результативності такої співпраці, - інформує сайт УжНУ.

Сам Сергій Можневський зауважив: «Цей подарунок є для мене чудовою нагодою подякувати місту, у якому виріс і сформувався як особистість».За матеріалами: Новини Закарпаття
15.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1702

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]