Головна » 2015 » Червень » 21 » Словацький фестиваль «Золотий жебрак» вперше відбувся в Ужгороді. ВІДЕО

Словацький фестиваль «Золотий жебрак» вперше відбувся в Ужгороді. ВІДЕО

  21 міжнародний фестиваль місцевого телебачення  "Золотий жебрак", який традиційно проходить в словацькому місті Кошіце, вперше відбувся й в Ужгороді. На заході побувала й Генеральний консул Словаччини в м. Ужгород Янка Бурянова, яка наголосила на важливості Засобів масової інофомації в процесі інтеграції України в ЄЄ.

21 міжнародний фестиваль місцевого телебачення "Золотий жебрак", який традиційно проходить в словацькому місті Кошіце, вперше відбувся й в Ужгороді. Для початку, його учасники завітали до головної будівлі краю, де зустрілися з представниками обласної влади. Вітаючи на Закарпатті, заступник голови обласної ради Михайло Попович відмітив той історичний факт, що фестиваль проходитиме не лише в Кошіце, але й в нашій області. І це знак того, що незважаючи на війну, в країні зберігається спокій. Зі свого боку, засновник фестивалю Єва Декановська розповіла, ще нещодавно навіть уявити не могла, що фестиваль зможе пройти й на Закарпатті. Однак мрія збулась, і як наголосила засновниця, всі присутні вельми раді приїзду в Україну.

Міжнародний фестиваль місцевого телебачення "Золотий жебрак", зібрав 45 представників різних міжнародних телестанцій. Географія охоплює майже всі континенти. Кожен учасник журналіст представляє свої документальні роботи, з яких оберуть найкращі. Після екскурсії містом, учасники фестивалю перемістились до курорту Воєводино. Тут відбувся семінар темою якого стало Місцеве телебачення в Україні про військовий конфлікт. На заході побувала й Генеральний консул Словаччини в м. Ужгород пані Янка Бурянова, яка наголосила на важливості ЗМІ, в процесі інтеграції України в ЄЄ. Сам фестиваль триватиме три дні та закінчеться 20 червня в м. Кошіце. Тоді відбудеться нагородження переможців, якими можуть стати й

закарпатські журналісти, які теж беруть участь у фестивалі.

 

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1540

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]