Головна » 2016 » Травень » 17 » Сьомий закарпатський Парад Наречених проведуть в Ужгороді

Сьомий закарпатський Парад Наречених проведуть в Ужгороді

Закарпатський Парад Наречених – це видовищне свято, що проводиться до Дня молоді, і яке вже стало традиційною подією для Ужгорода.

Головна мета, яку переслідують організатори Параду Наречених, що відбудеться до Дня Молоді та Дня Конституції України – не тільки влаштувати гарний розважальний захід для городян та гостей міста, але й привернути увагу громадськості, а особливо молоді до таких цінностей як сім’я, шлюб, сімейні традиції. За сумною статистикою, в Україні кожний другий шлюб розпадається, дуже багато розлучень припадає на перший рік сімейного життя. Це говорить про те, що молодь не завжди розсудливо ставиться до весілля. Для багатьох це просто веселе свято, можливість одягти красиву білу сукню, позувати перед об’єктивами фотоапаратів та відеокамер, бути в центрі уваги. І не всі усвідомлюють, що після весілля починається нове життя. І хоча в Закарпатті співвідношення шлюбів і розлучень є найкращим в Україні, але ж проблема є актуальною і для нашого краю. Організатори Параду Наречених надають можливість дівчатам та жінкам на один день стати нареченими, відчути на собі захоплені погляди, щоб до власного весілля вони ставились більш відповідально.

Під час Параду Наречених представниці прекрасної статі у весільному вбранні їздять весільним кортежем вулицями міста, ходять разом з музиками центром Ужгорода, позують перед фото та відеокамерами. Завершує свято велика концертна програма на центральній площі. В рамках Параду проводяться конкурси та нагороджуються переможці в різних номінаціях: найкраща зачіска, найкращий макіяж, найкращий весільний букет, найгарніша весільна сукня, найоригінальніше весільне вбрання, тощо. Під час заходу проводиться благодійна акція «Танець молодої» - закарпатський весільний обряд, коли всі бажаючи, заплативши певну суму, можуть затанцювати чардаш з нареченою. Всі зібрані кошти спрямовуються на благочинність. Учасницями дійства можуть бути всі бажаючі дівчата і жінки шлюбного віку, одружені і неодружені, без обмежень.

Шість Парадів Наречених пройшли у 2008-2013 роках в Ужгороді. В першому параді було 32 учасниці, у третьому – 179 і це поки що рекорд. Під час парадів були встановлені й інші рекорди: найдовша фата, найдовший весільний рушник, найбільший торт, тощо. Було встановлено перший і єдиний "лежачий" пам’ятник в Україні – пам’ятник весільному рушнику біля ужгородського РАЦСу.

У 2014 році через складну ситуацію в країні організатори вирішили захід не проводити. А цього року було вирішено відродити традицію і провести Сьомий Закарпатський Парад Наречених.

Організатори акції: Корпорація свят "Не Понял", "Закарпатська ліга КВН", Туристичний клуб УжНУ, Студреспубліка за підтримки Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, спонсорів та партнерів.


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1322

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]