Головна » 2014 » Квітень » 13 » Турчинов оголосив останній ультиматум

Турчинов оголосив останній ультиматум

Голова Верховної Ради виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов оголосив новий ультиматум особам, які в східних областях України захопили адміністративні приміщення. Він закликав до ранку понеділка звільнити приміщення влади та силових відомств.

«Для тих, хто не стріляв у наших силовиків, хто складе зброю і покине захоплені адміністративні приміщення до ранку понеділка, я, в підписаному указі, дав гарантії незастосування  проти них відповідного покарання за вчинені дії», – сказав виконувач обов’язків президента.

«Кожен, хто веде озброєну боротьбу проти країни, буде покараний», – наголосив Турчинов у зверненні, яке показав телеканал «Рада».

«Не підтримуйте тих, хто хоче зруйнувати країну», – сказав голова Верховної Ради, звертаючись до жителів Сходу України.

«Зараз головне – не підігравати ворогу, завдання якого зірвати вибори і створити ситуацію некерованості», – наголосив Турчинов.

6-7 квітня сепаратисти захопили і досі утримують приміщення обласного управління СБУ в Луганську і облдержадміністрації в Донецьку. Протягом вихідних відбулися захоплення адміністративних будівель у кількох містах Донеччини.

Найскладніша ситуація зберігається в Слов’янську. В цьому місті міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив про початок антитерористичної операції, але про її результати ще не доповідав.


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1625

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]