Головна » 2013 » Жовтень » 1 » У Карпатах словаки з українцями вчитимуться берегти ліси

У Карпатах словаки з українцями вчитимуться берегти ліси

В рамках проекту «Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового господарства» (HUSKROUA/1001/028), що впроваджується в Україні та Словаччині з червня минулого року, завершується серія спільних польових практичних навчань для лісівників Закарпаття та Івано-Франківщини, Кошицького та Пряшівського країв Словаччини.

Четвертий, завершальний, спільний польовий захід відбудеться 2-4 жовтня на базі Державних підприємств «Делятинське лісове господарство» та «Солотвинське лісове господарство» (Івано-Франківська область).

В програмі цього польового семінару – презентація поточних результатів та напрацювань проекту, обговорення актуальних питань застосування наближеного до природи лісівництва та збереження багатофункціональності лісів Карпатського регіону України, досвід Державного підприємства «Делятинське лісове господарство» з переформування похідних смерекових деревостанів, відвідування Карпатського регіонального навчального центру для лісівників, ознайомлення з однією з двох українських демонстраційних пробних площ, закладених в рамках проекту, зокрема в Манявському лісництві ДП «Солотвинське ЛГ».

У семінарі також візьме участь експерт наближеного до природи лісівництва з Швейцарії, волонтер проекту п. Оберхольцер Еріх.

До участі в спільному польовому семінарі запрошені лісівники-практики Карпатського регіону України та Словаччини, науковці, представники адміністрацій природоохоронних територій, засобів масової інформації та інші зацікавлені особи. Кількість учасників – близько 40 осіб.

Словацька делегація лісівників вже традиційно зустрінеться з керівництвом обласних управлінь лісового господарства Закарпатської та Івано-Франківської області, щоб обговорити питання співпраці, вже закріпленої попередніми заходами проекту, та перспектив подальшої спільної роботи в питаннях сталого ведення лісового господарства.

З запитаннями та щодо реєстрації учасників, у тому числі від засобів масової інформації, звертайтеся до головного партнера проекту ГО «ФОРЗА» за тел. 0673101631, 0312 671450, адресою електронної пошти: natalia.voloshyn@forza.org.ua.За матеріалами: Новини Закарпаття
18.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1642

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]