Головна » 2012 » Жовтень » 17 » У Карпатському заповіднику не можуть визначити, хто будуватиме екологічний центр

У Карпатському заповіднику не можуть визначити, хто будуватиме екологічний центр

Многие жители столицы Украины имеют другие проблемы — им нужно найти квалифицированную няню для своего ребенка. Однако, правда, в последнее время сделать это стало значительно проще. К примеру, с помощью сайта http://u-s.com.ua/nanny.html можно выгодно нанять профессиональную няню для своего ребенка и со спокойной совестью заниматься собственными делами.

На території Карпатського біосферного заповіднику у селі Кваси Рахіського району заплановано звести Міжнародний навчально-дослідницький центр букових пралісів та сталого розвитку Карпат.

Згідно з попереднім планом, старт будівництва мав бути вже у серпні. Проте, як стало відомо Zaholovok.com.ua, у Карпатському біосферному заповіднику ще досі не визначили, хто саме будуватиме центр.

На останньому конкурсі серед забудовників комісія визнала переможцем фірму «Еверест-М», яка зголосилася звести центр за 21,846 млн грн. Втім невдовзі з’ясувалося, що це неможливо, оскільки кошторис проекту є на 300 тисяч гривень меншим. Відтак результати проведення тендеру скасовано.

Гроші на будівництво екологічного центру виділяють із Державного фонду охорони навколишнього природного середовища України та Федерального міністерства охорони довкілля Німеччини.

Водночас ужгородська фірма «Егрікалчерел М і Т» запропонувала звести екологічний  центр за 15 мільйонів 929 тисяч гривень, що майже на 6 мільйонів гривень дешевше, ніж пропонує ТОВ «Еверест-М».

Наразі ТОВ «Егрікалчерел М і Т» вважає, що саме воно має бути визначено переможцем тендеру, відтак доводить це у Закарпатському господарському суді.За матеріалами: Новини Закарпаття
18.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11267

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]