Головна » 2015 » Лютий » 4 » У Польщі фермери продовжують перекривати дороги

У Польщі фермери продовжують перекривати дороги

У Польщі тривають страйки фермерів. З понеділка близько сімдесяти тракторів та інших сільськогосподарських машин перекривають траси у Мазовецькому воєводстві. У зв'язку із загальнонаціональною акцією протесту профспілок аграріїв, близько сімдесяти осіб перекрили дорогу під Гонбінем, яка веде до Варшави.

Про це йдеться у рубриці «День у сусідів» програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) посилаючись на wiadomosci.onet.pl.

На зустрічі міністра сільського господарства Польщі Марека Савіцького із протестувальниками навіть дійшло до гострих сварок, звинувачень та образ.

«Такою є правда! Бандити! Ви – бандити!», – звинувачували посадовця страйкарі.

Натомість Марек Савіцький заявив, що деякі вимоги фермерів уже виконали, а решта – в процесі вирішення.

«Це неправда, що польське сільське господарство недофінансовують, що немає грошей, і що уряд не дбає про фермерів. Це спільна сільськогосподарська політика Євросоюзу, і Польща має першочерговість у цій політиці», – запевняв Савіцький.

Такі заяви не задовольнили аграріїв-протестувальників, які оголосили про подальше блокування доріг. Також фермери вимагали зустрічі з прем’єр-міністром Польщі Евою Копач.

Нагадаємо, у Польщі фермери перекривають національні траси. Головні вимоги протестувальників – виплата за шкоду, якої завдали дикі кабани і компенсація за втрати у годівлі свиней та великої рогатої худоби.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1532

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]