Головна » 2016 » Вересень » 17 » Українці активізувалися - старі авто з Європи по знижкам

Українці активізувалися - старі авто з Європи по знижкам

Українці все ж почали користуватися перевагами знижених акцизів на б/в-авто з-за кордону. Відповідний закон діє вже півтора місяці, і в Державній фіскальної службі звітують про більш ніж 1300 ввезених зі знижкою автомобілях, йдеться в сюжеті ТСН.

Деякі машини, які проходять митницю, виглядають, як нові. Андрій придбав BMW2012 року в Німеччині. Машина проходила тільки офіційний сервіс. В Україні вона б потягнула на 30 тис. Євро. Чоловік купив її за 12,2 тис. Євро. За старими правилами за розмитнення він повинен додати до ціни ще 8,5 тис. Євро – податок, мито, збір до пенсійного фонду і акциз. Останній коштував би більше 3,8 тис. Євро. Зараз це тільки 654 євро. Таким чином, на покупку авто зекономлено майже 4 тис. Євро. Чим дорожчий автомобіль, тим більше виявляється економія на акциз.

На львівській митниці підрахували, що потік старих машин збільшився в 8-10 разів. «У день оформлюється в районі 20 – 25 машин», – кажуть митники.

Однак можуть виникнути неприємні сюрпризи – варто звертати увагу на сертифікат відповідності. Це документ, який підтверджує країну виробництва машини. Про нього знають не всі, але його вимагають при митному оформленні. Навіть якщо купується європейська марка в Європі, може виявитися, що місцем складання авто є Росія, а в цьому випадку доведеться платити повну суму акцизу. Серед обмежень і вік – машини повинні бути проведені не раніше 2010 року.

Експерти авторинку пояснюють, що зміни дійсно полегшують навантаження на гаманець, але в деяких питаннях творці документа надто перестрахувалися, щоб знижками не скористалися різні ділки, наприклад, скуповуючи машини за кордоном зі знижкою і перепродуючи їх в Україні втридорога. Один автомобіль в одні руки – без права передачі.
«Ризиковано навіть передавати автомобіль членам сім’ї. Були вже прецеденти, коли родичі керували автомобілями свіжого завезення і мали проблеми з патрульної поліцією», – відзначають фахівці.

Найголовніша порада для всіх, хто бажає скористатися знижкою: перед поїздкою проконсультуватися в митній службі або у автомобільних експертів і з’ясувати все про документи, і особливості вибору.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1318

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]