Головна » 2014 » Листопад » 26 » Українці подали рекордну кількість заявок на працевлаштування у Польщі

Українці подали рекордну кількість заявок на працевлаштування у Польщі

Польща за перші три квартали цього року зареєструвала близько 285 тис. заявок на роботу для громадян України, що є абсолютним рекордом з моменту запровадження у 2007 році спрощеної системи працевлаштування і на 55% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це свідчать дані Міністерства праці Польщі, передає УНІАН.

Попередній рекорд за кількістю зареєстрованих для українців заявок був зафіксований у 2011 році, коли для громадян України було оформлено майже 240 тис. документів на роботу.

Співробітник Міністерства праці Марчін Вятрув назвав головною причиною зростаючого попиту на працевлаштування українців у Польщі кращу економічну ситуацію у країні, що стимулює працевлаштування нових людей.

«Зростання кількості заявок на працевлаштування ми фіксуємо з середини 2013 року (тобто, ще перед Майданом), що, серед іншого, викликано кращою економічною кон’юнктурою та покращенням ситуації на ринку праці», — відзначив він.

«Варто, однак, припустити, що якби не події в Україні та різке погіршення ситуації у цій країні, то наплив працівників не був би таким великим», — додав представник міністерства.


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1541

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]