Головна » 2015 » Березень » 9 » Україні Наталія Лупу принесла другу медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Українка Наталія Лупу виборола другу медаль для нашої збірної на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, що проходить у Празі.

Результат Наталії - 2:02,25 - дозволив їй завоювати бронзову нагороду у бігу на 800 м, повідомляє сайт Федерації легкої атлетики.

Золото ж виборола швейцарка Селіна Бюхель з результатом 2:01,95, яка лише на 4 соті секунди на фініші випередила росіянку Катерину Поістогову.

Нагадаємо, вчора Наталія Пигида здобула "золото" на континентальній першості з легкої атлетики в бігу на чотириста метрів.

Відзначимо, харків'янин Богдан Бондаренко та Ольга Саладуха з Донецька визнані найкращими легкоатлетами України 2014 року.

За матеріалами: Новини сьогодні