Головна » 2016 » Червень » 28 » В 1/4 фіналу вийшли Італія й Ісландія, збірна Іспанії позбулася титулу чемпіона Європи з футболу

Збірна Ісландії з футболу сенсаційно перемогла Англію в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2016 року. А футболісти збірної Італії позбавили команду Іспанії звання чемпіона Європи, яка володіла титулом протягом останніх восьми років.

Зустріч, що пройшла в Ніцці в понеділок, 27 червня, завершилася з рахунком 2:1 на користь ісландських футболістів, повідомляє "Укрінформ".

На 4-й хвилині Уейн Руїн, реалізувавши пенальті, вивів збірну Англії вперед. Черрез дві хвилини Рагнар Сігурдссон провів гол у відповідь, а на 18-й хвилині Колбейнн Сігторссон вивів ісландців вперед.

Ісландія є дебютантом фінальної частини чемпіонату Європи. На груповому етапі турніру вони зіграли внічию з Португалією (1:1), Угорщиною (1:1) і перемогли Австрію (2:1).

Також в понеділок в 1/8 фіналу Євро-2016 у Франції "Скуадра адзурра" обіграла іспанців з рахунком 2:0.

Джорджіо К'єлліні на 33-й хвилині вивів апеннінців вперед. На останніх секундах зустрічі на "Стад де Франс" в Сен-Дені перевагу подвоїв Пелле (90+1).

Визначилися всі чвертьфінальні пари: Польща - Португалія (30 червня), Уельс - Бельгія (1 липня), Німеччина - Італія (2 липня), Франція - Ісландія (3 липня).

Напередодні збірна Бельгії впевнено обіграла команду Угорщини з рахунком 4:0. Чемпіонат Європи 2016 року проходить у Франції з 10 червня по 10 липня.

За матеріалами: Новини сьогодні