Головна » 2017 » Вересень » 6 » В українських заробітчанах Чехія й надалі зацікавлена

В українських заробітчанах Чехія й надалі зацікавлена

Як пише видання Європейська правда з посиланням на виступ заступника міністра праці та соціальної політики Чехії Томаша Петрічека на економічному форумі у Криниці-Здруй, державна політика Чехії налаштована на сприяння працевлаштуванню українців.

За словами чеського посадовця, станом на зараз 300 тисяч українців подали заявки на роботу в Чехії. Водночас, у країні є 200 тисяч вакансій для українців.

– Ми маємо проблеми на ринку праці, які не можемо вирішити без працівників із третіх країн. Тому ми робимо спрощену систему для працевлаштування робітників, які мають високу професійну кваліфікацію, якої бракує на нашому ринку. Також ми міркуємо над заходами, які спростять працевлаштування для робітників із середньою кваліфікацією, – заявив чеський посадовець, додавши, що наразі в Чехії працює 70 тисяч українців, і це найбільша трудова діаспора в країні.

Зауважимо, що за останні 2 роки європейські країни-сусіди України значно лібералізували власні ринки праці заради того, аби залучити українських спеціалістів.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1219

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]