Головна » 2017 » Лютий » 20 » В Ужгороді Карпатська Січ ініціює створення Пантеону Національної Слави

В Ужгороді Карпатська Січ ініціює створення Пантеону Національної Слави

Націоналістичний рух "Карпатська Січ" та спілка учасників бойових дій "Об'єднані війною" ініціюють встановлення Пантеону Національної Слави в центрі міста - на площі Ш. Петефі, оскільки вбачаємо це місце ідеальним в плані безупинного потоку людей та пустуючої території.

Закликаєм долучатись до ініціативної групи родичів полеглих майданівців та військових, волонтерів громадські організації, що брали участь в подіях Революції та війни, владу міста, інтелігенцію, архітекторів та небайдужих. Першоваріант меморіалу (наш варіант, який звісно буде обговорюватись) публікуємо нижче, обов'язковим вважаємо закарбування на плитах Пантеону не лише імен, але й фотографій бійців як нагадування нащадкам про приналежність і активну участь в тому числі закарпатців у творенні новітньої історії України.

Встановлення цього Пантеону є для нас справою честі як обов'язок і данина полеглим побратимам, котрі поклали життя за нашу спільну мету - розбудову вільної, могутньої Української Самостійної Соборної Держави.

Карпатська Січ


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1386

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]