Головна » 2013 » Червень » 5 » В Ужгороді може затопити три проблемні зони

В Ужгороді може затопити три проблемні зони

У місті є три проблемі зони, які можуть найбільше постраждати від паводку. Однак, як стверджують фахівці, поки що велика вода Ужгороді не загрожує, пише Блогун.

Про це сьогодні, 5 червня, повідомили під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій Ужгородської міської ради.

За словами,  спеціаліста відділу оборонної та мобілізаційної роботи Сергія Дмітрієва, сьогодні та у найближчий час проблеми затоплення міста немає, однак в Ужгороді є  три проблемні зони, які в разі найвищого, катастрофічного паводку, котрий може відбуватися раз в 100-150 років, можуть бути підтоплені.

Перша - район Радванки, але наразі дамба по своїй висоті не пропускає воду в район, друга – правобережна територія річки, починаючи від транспортного мосту, Студентська набережна, територія парку «Підзамок», третя – район Доманинців, вул. Вчительська. Підпорна стінка, котра побудована на території колишнього басейну «Спартак» на захист парку «Підзамок» у разі катастрофічного паводку не впливає. В районі пішохідного мосту найвищий захист від паводку, – йдеться у повідомленні прес-служби  Ужгородської міської ради.За матеріалами: Новини Закарпаття
16.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1689

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]