Головна » 2017 » Березень » 21 » В Ужгороді у дні цвітіння сакур пройде ІІ Всеукраїнський конкурс з живопису «Срібний мольберт»

В Ужгороді у дні цвітіння сакур пройде ІІ Всеукраїнський конкурс з живопису «Срібний мольберт»

У квітні Ужгород виглядає по-особливому: цвітіння сакур та магнолій перетворюють його на суцільний квітучий сад.

Роками сюди приїздить велика кількість туристів аби душевно відпочити у розмаїтті весняних барв. Цього ж року місто буде надихати і молодих митців з цілої України. 25-29 квітня 2017 р. Ужгород зустрічатиме учасників другого всеукраїнського студентського конкурсу з живопису “Срібний мольберт”. Організатором головної події мистецької весни Закарпаття виступає культурно-мистецька фундація «Brovdi Art».

Метою заходу є: виявлення й підтримка обдарованої студентської молоді, сприяння її самореалізації та творчому розвитку; підвищення фахового рівня та удосконалення індивідуальної майстерності молодих митців; сприяння активному творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл та напрямів України; популяризація і стимулювання розвитку сучасного національного мистецтва.

До участі у конкурсі запрошуються студенти 2-6 курсів вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, які здобувають спеціальності «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» і «дизайн».

Приїзд на конкурс та від’їзд з нього здійснюється за рахунок учасників конкурсу або навчальних закладів, які вони представляють. Протягом 5 сонячних днів у мальовничому Ужгороді юні митці з усієї країни будуть змагатись у 3-х конкурсних номінаціях: «Міський пейзаж», «Портрет» та «Імпровізація». Роботи виконуватимуться у техніці олійного живопису, змішаній та комбінованій техніці.

За результатами творчого змагання професійне журі визначить трьох переможців у кожній номінації, які отримають грошові призи: за І-е місце – 15 000 грн., за ІІ-е місце 10 000 грн., за ІІІ-е місце – 5 000 грн. Усі конкурсанти отримають сертифікати учасників та пам’ятні подарунки. Роботи молодих митців будуть надруковані у художньому каталозі проекту.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1329

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]