Головна » 2015 » Січень » 4 » Віце-канцлер ФРН: Мета санкцій щодо Росії - повернути її за стіл переговорів

Віце-канцлер ФРН: Мета санкцій щодо Росії - повернути її за стіл переговорів

Міністр економіки та віце-канцлер Німеччини Зиґмар Ґабріель застеріг Захід від подальшого посилення санкцій щодо Росії. "Хто цього хоче, провокує ще більш небезпечну ситуацію для нас усіх у Європі", - заявив політик в інтерв’ю німецькому виданню "Bild am Sonntag", опублікованому в неділю, 4 січня, пишуть http://nowyny.com/.

За словами Ґабріеля, ті, хто зараз прагне ще більше економічно та політично дестабілізувати Росію, "керуються зовсім іншими інтересами". У Європі, як і в США, наголошує німецький політик, є сили, які "хочуть бачити інші наддержави-суперниці остаточно притиснутими до землі". Однак це, за його словами, жодним чином не відповідає німецьким та європейським інтересам: якщо Росія перестане бути партнером у вирішенні конфліктів, це стане "дуже небезпечно для всього світу", наголосив Ґабріель.

Росію не хочуть "ставити на коліна"

Мета запроваджених щодо Росії санкцій - повернути її за стіл переговорів з метою мирного врегулювання кризи в Україні, пояснив німецький віце-канцлер. "Ми хочемо допомогти розв’язати конфлікт в Україні. Але не ставити Росію на коліна", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив стурбованість можливою дестабілізацією Росії у випадку, якщо Європа не послабить запроваджені санкції проти Москви. За словами Штайнмаєра, той, хто хоче поставити економіку Росії на коліна, глибоко помиляється, якщо вірить, що таким чином можна досягнути більшої безпеки в Європі. Натомість канцлера Німеччини Анґела Меркель наголошувала, що санкції щодо Росії скасують лише після усунення причин для їхнього введення.
 


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1529

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]