Головна » 2016 » Червень » 26 » Відбулися змагання з пауерліфтингу в Ужгороді

Відбулися змагання з пауерліфтингу в Ужгороді

У приміщенні ужгородського спортивного клубу «Проспект» відбувся чемпіонат області з класичного паверліфтингу серед чоловіків і жінок, у якому взяли участь 55 спортсменів з семи районів Закарпаття.

За команду обласного центру на турнірі виступали представники нашого університету, котрі тренуються в групі спортивного вдосконалення з атлетизму під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка.

У змаганнях жінок знаковим стало повернення на поміст після 8-річної перерви, пов’язаної з народженням двох дітей, майстра спорту України міжнародного класу, випускниці УжНУ Габріелли Мателешко, котра з сумою триборства 250 кг (трохи менше за майстрівський норматив) впевнено перемогла у ваговій категорії до 47 кг, а також стала абсолютною чемпіонкою області серед усіх спортсменок.

Чоловіки, котрі змагалися у семи вагових категоріях, показали низку високих результатів. Так, у вазі до 66 кг не було рівних студентові фізичного факультету УжНУ Валерію Дудашу (представляв Перечинський район), котрий з сумою 470 кг не добрав лише 5 кг до майстрівського нормативу. Задоволений своїм виступом і студент цього ж факультету Олександр Візауер, котрий посів третє місце і вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту.

Блискучою стала перемога у ваговій категорії до 74 кг 19-річного студента економічного факультету УжНУ Максима Офіцинського, котрий у присіданні та жимі підняв звичні для себе 200 і 130 кг відповідно, а в тязі подолав 220 кг – на 15 кг більше за його особистий рекорд, тож у підсумку випередив найближчого суперника на 95 кг.

Максим єдиний на цих змаганнях підкорив норматив майстра спорту України – його сума триборства 550 кг на 17,5 кг перевищила цей високий показник. Своєї мети домігся і срібний призер чемпіонату області у цій вазі Олексій Якименко з факультету здоров’я людини, котрий уперше виконав кандидатський норматив.

Серед спортсменів, не важчих за 105 кг, «срібло» виборов завідувач кафедри туристичної інфраструктури УжНУ професор Роман Корсак, також уперше підкоривши норматив кандидата у майстри спорту.

За підсумками змагань буде сформована збірна команда Закарпатської області, яка візьме участь у чемпіонаті України серед спортсменів усіх вікових груп, що відбудеться у вересні у Полтаві.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1374

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]