Головна » 2016 » Грудень » 29 » Віддадуть у приватні руки будівлю найстарішої української в'язниці

Віддадуть у приватні руки будівлю найстарішої української в'язниці

Міністерство юстиції повідомило, що віддасть у приватні руки не тільки приміщення Лук'янівського слідчого ізолятора в Києві, а й Львівський СІЗО. Натомість майбутні власники цих будівель повинні побудувати нові слідчі ізолятори.

Як повідомляють на сайті Мін'юсту, завершено підготовку проекту державно-приватного партнерства щодо реалізації ініціатив "Будівництво нового київського слідчого ізолятора" і "Будівництво нового львівського слідчого ізолятора та лікарні". Вимоги та основні характеристики проектів буде оприлюднено наприкінці січня 2017 року.

Нагадаємо, Львівський слідчий ізолятор, розташований у центральній частині міста на вул. Городоцькій, 20, є найстарішим СІЗО в Україні.

Будівлю, в якій розміщується Львівське СІЗО, побудовано 1614 року як монастир Святої Бригіди. У 1786 році монастир переобладнали під в'язницю, яка отримала назву "Тюрма Бригідки". За часів радянської влади будівлю використовували для утримання політичних в'язнів. З 1946 року установа функціонує як місце попереднього ув'язнення.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1393

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]