Головна » 2015 » Вересень » 10 » Відкрито нове газове родовище на Закарпатті

Відкрито нове газове родовище на Закарпатті

У Великоберезнянському районі Закарпатської області за результатами геологорозвідувальних робіт відкрито Лютнянське газове родовище.

Про це у четвер 10 вересня йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ "Укргазвидобування".

Повідомляється, що в результаті буріння та випробування пошукової свердловини №2 був отриманий промисловий приплив газу. Добовий дебіт склав 58 тис. куб. м газу при дослідженні свердловини на 6 мм штуцері.

"За даними попередньої оцінки фахівців УкрНДІгазу перспективні ресурси газу цього родовища складають 2,4 млрд куб. м. Початкові запаси газу відкритого свердловиною покладу склали 390 млн куб. м", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, вивчення перспективної Лютнянської площі почалося ще в 1991 р. геологічним картуванням. Але тільки в 2011 р. після завершення сейсмічних досліджень було виявлено Лютнянську складку і за результатами буріння в 2015 р. відкрито нове Лютнянське газове родовище.

Нагадаємо, у вересні торік у результаті проведення геологорозвідувальних робіт ВАТ "Укргазвидобування" відкрило Малокринківське газоконденсатне родовище. Воно розташоване на території Шевченківського району Харківської області та належить до нафтогазоносного району Північного борту Дніпровсько-Донецької западини. Продуктивність свердловини на родовищі становить близько 22 тисяч кубометрів на добу.


За матеріалами: Новини Закарпаття
23.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1549

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]