Головна » 2018 » Червень » 1 » Виповнюється 50 років Карпатському біосферному заповіднику

Виповнюється 50 років Карпатському біосферному заповіднику

  У понеділок, 4 червня, у Закарпатській ОДА відзначать півсторічний ювілей Карпатського Біосферного заповідника, інформує прес-служба ОДА.

Природоохоронці зустрінуться з журналістами, проведуть засідання за круглим столом та відкриють фотовиставку

В  цьому році виповнюється 50-років із часу заснування  Карпатського заповідника. З цієї нагоди, в понеділок, 4 червня, в Закарпатській ОДА відбудеться низка заходів.

О 12 годині у холі  адмінбудівлі відкриється фотовиставка «Карпатський заповідник – 50 років на сторожі природи Карпат». Захід супроводжуватиме музичне вітання за участі народної артистки України Марії Зубанич та заслуженої артистки України Оксани Ільницької.

О 12.45 в прес-центрі ОДА відбудеться брифінг для представників засобів масової інформації. Із журналістами зустрінуться Федір Гамор – керівник Карпатського біосферного заповідника, Віктор Клід - директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди України та Василь Шевчук - голова Українського товариства охорони природи.

О 13 годині у малому залі ОДА розпочнеться засідання за круглим столом на тему «Роль Карпатського біосферного заповідника та інших природоохоронних територій в збереженні природних й культурних цінностей та реалізації стратегії сталого розвитку на Закарпатті». участь у засіданні візьмуть керівники області, природоохоронних установ, науковці та громадськість.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 196

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]