Головна » 2015 » Травень » 22 » Випускників шкіл запросять на медкомісію - закарпатські військкомісаріати вирішили наперед зібрати інформацію

Випускників шкіл запросять на медкомісію - закарпатські військкомісаріати вирішили наперед зібрати інформацію

Про це у спеціальному коментарі для Мукачево.Net розповів заступник військового комісара по роботі з особовим складом – начальник групи Закарпатського обласного військового комісаріату, майор Петро Невеселий.

«У чинному законодавстві є положення про військовий облік і службу. Там зазначено, що військовозобов’язані повинні в термін 10 днів після випуску з ВНЗ особисто надати дані до комісаріату про місце роботи, зміну місця проживання чи навчання.  Більше того - якщо вони самі не принесуть ці довідки, то попадуть під адміністративну відповідальність.

Одразу по завершенню навчання хлопці втрачають право на відстрочку від призову. І на той випадок, якщо вони свідомо не захочуть ставати на облік, військові комісаріати вирішили наперед зібрати про них інформацію, аби володіти ситуацією», - зазначив Петро Невеселий.

У комісаріаті додали, що зараз виписати повістку ніхто випускникам не може, а на вручення дипломів військові комісари навідуватись не будуть. Однак, згодом всі випускники будуть запрошені у військові комісаріати для проходження медкомісії.
Нагадаємо, що вчора в мережі з’явилась інформація про те, що випускникам закарпатських вишів вручатимуть повістки разом з дипломами.


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1447

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]