Головна » 2018 » Вересень » 11 » Випустив новий кліп ужгородський гурт 4исла. ВІДЕО

Випустив новий кліп ужгородський гурт 4исла. ВІДЕО

Ужгородський гурт 4исла випустив новий кліп (Відео)

"Открой мне дверь" - новий сингл від ужгородського гурту 4исла. Пісня стала присвятою місту, яке назавжди залишається незмінним у нашій пам'яті.
 
"Рідне місто завжди кличе до себе. Відстані перетворються на роки, і ти все сильніше жадаєш цього побачення. Тривала розлука накладає свій відбиток: одразу помічаєш, як все змінилося навколо, а найбільше - люди. Час невблаганно біжить вперед, але у пам'яті, як і колись, всі живі і щасливі", - розповідає автор і виконавець пісні Геннадій Донецький.
 
"Открой мне дверь" є першою ластівкою з трьох синглів, які побачать світ у найближчий час. За словами хлопців, усі нові пісні вийшли настільки несхожими, що єдиним правильним рішенням було не об'єднувати їх у міні-альбом, а видати поокремо. Автором обкладинок для релізів став дизайнер Борис Рабел.
 
4исла існують з 2005 року. За цей час гурт випустив 2 повноформатні альбоми, 6 синглів та 6 відеокліпів. "Открой мне дверь" є вже другою цьогорічною новинкою після випущеної у березні "Эпитафии", інформує Агенство комунікацій ПАЗЛ.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.09.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 147

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]