Головна » 2018 » Червень » 27 » Волкер зробив серйозну заяву про конфлікт на Донбасі - "Це не громадянська війна"

Волкер зробив серйозну заяву про конфлікт на Донбасі - "Це не громадянська війна"

Ситуація на сході України, де триває війна, є конфліктом між Україною і Російською Федерацією. Саме Москва підтримує збройні дії на Донбасі та надсилає на окуповані території своїх людей.

Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер на спеціальній сесії щодо України у рамках щорічної конференції ОБСЄ 26 червня, передає "Радіо Свобода".

У випадку з Україною те, що ми бачимо – це не етнічний конфлікт, це не місцевий конфлікт, це не громадянська війна, це не конфлікт між росіянами та українцями. Це конфлікт між державою і державою. Це конфлікт, в якому Росія розміщує свої сили на території України, – заявив він.

Представник Держдепу зауважив, що Кремль майже повторив на Донбасі кримський сценарій.

"Росію звинуватили в анексії Криму – незаконній анексії, яку, на мою думку, ніхто з держав не визнає. І щось подібне відбулося у східній Україні", – додав Волкер

Також, чиновник зазначив, що для вирішення цієї проблеми США разом з Францією, Німеччиною, Україною та іншими країнами пропонують розгорнути миротворчі сили ООН на Донбасі, які створять безпечну ситуацію в регіоні і забезпечать умови, за яких можуть бути виконані Мінські угоди.

До слова, раніше у Держдепартаменті США заявили, що Росія стверджувала про те, що хоче захищати російськомовне населення Донбасу, але наразі ніде у світі немає більш небезпечного місця для російськомовного населення, аніж на сході України.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.02.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 195

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]