Головна » 2015 » Липень » 31 » Вступникам в ужгородському виші пропонують три військові спеціальності

Вступникам в ужгородському виші пропонують три військові спеціальності

На виконання рішення Кабінету Міністрів України та спільного наказу Міністерства освіти і науки, Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» утворено кафедру військової підготовки. Про це повідомляє Медіацентр УжНУ.

Рішенням акредитаційної комісії України від 24 липня 2015 року надано ліцензію в обсязі 140 місць денної форми навчання з військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу.
Студенти (хлопці та дівчата) мають змогу здобути одну з трьох військових спеціальностей: «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин та підрозділів», «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії», «Психологія».
Подавати документи для вступу можуть всі охочі студенти, які закінчили другий курс, до 15 вересня. Конкурсний відбір кандидатів відбуватиметься у формі співбесіди та іспиту з фізичної підготовки. Під час співбесіди фахівці перевірятимуть знання допризовної підготовки, визначать рівень патріотизму та психологічної готовності.
Розпочати заняття планують 1 жовтня. Навчатимуться студенти впродовж двох років по четвергах. За наказом ректора, основну спеціальність студенти в цей час студенти будуть опановувати за індивідуальним планом.
«Навчання буде відбуватися методом «військового дня». На базі кафедри військової підготовки створюється навчальний військовий підрозділ, що діятиме відповідно до вимог статутів Збройних сил України та забезпечуватиме здійснення всіх ритуалів військового життя. Тобто впродовж дня студент буде діяти у ролі молодшого персоналу Сухопутних військ ЗСУ: вранішній огляд, підняття Державного прапору України, тренування, розвід на заняття тощо», – коментує в.о. завідувача кафедри військової підготовки полковник запасу Василь Олійник.
Кафедра функціонуватиме в інтересах здобувачів вищої освіти Ужгородського національного університету, інших вищих навчальних закладів краю. Середня вартість навчання складає 6 тисяч за рік навчання.
Документи приймаються до 15 вересня 2015 року за адресою: вул. Капітульна, 13, каб. 386. Контактний телефон: 0505048953 – Василь Олійник. -


За матеріалами: Новини Закарпаття
17.03.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1462

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]