Головна » 2014 » Червень » 26 » З наступного року українці в'їжджатимуть до Росії лише за закордонними паспортами

З наступного року українці в'їжджатимуть до Росії лише за закордонними паспортами

З 1 січня 2015 року в'їзд до Росії буде здійснюватись виключно за закордонними паспортами для всіх громадян СНД за винятком держав, які входять в Митний союз і Єдиний економічний простір. Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ РФ.

У зовнішньополітичному відомстві РФ заявили, що така міра вводиться з метою запровадження єдиного порядку перетину державного кордону Російської Федерації, а також підвищення ефективності контролю за міграційними процесами.

"Звертаємо увагу на те, що в'їзд і виїзд з Російської Федерації для громадян держав, з якими підписано міжурядову Угоду про взаємні безвізові поїздки від 30 листопада 2000 року, як і раніше не вимагає отримання віз і зберігає свій гранично ліберальний режим", - додали в МЗС. 

Нагадаємо, на початку жовтня минулого року радник президента Росії Сєргєй Глазьєв заявляв, що «виходячи з логіки інтеграційного процесу» можливе введення візового режиму з Україною.

Згодом глава МЗС РФ Сєргєй Лавров висловив думку, що громадянам двох країн їздити один до одного в гості потрібно за закордонними, а не внутрішніми паспортами.
 


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1599

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]