Головна » 2015 » Листопад » 1 » З приходом листопада - чого чекати від зарплат і платежів

З приходом листопада - чого чекати від зарплат і платежів

У листопаді бюджетники і студенти отримають більше грошей: їм виплатять зарплати і стипендії за жовтень, підвищені заднім числом з 1 вересня, а також доплати за вересень, які не встигли розрахувати — бо закон набрав чинності в жовтні.

Нагадаємо: мінімальна зарплата зросла з 1218 до 1378 грн, а з урахуванням того, що зарплати всім категоріям бюджетників зобов’язані перерахувати за тарифною сіткою відповідно до займаної посади, щомісячна надбавка складе від 160 грн для найбільш низькооплачуваних, наприклад, прибиральниць і санітарів (отримають за 1378 грн), до 700 грн і більше — для доцентів і професорів (до 4300-4400 грн).

Стипендії зросли приблизно на 100 грн, або до 750 грн на місяць.

Неприємним сюрпризом стануть великі рахунки за компослуги у жовтні: у листопадових платіжках з’явиться опалення, яке подорожчало приблизно на 70%, або до 14-18 грн/кв. м.

Причому в жовтні сума за тепло виявиться на 25-30% меншою від листопадової, бо батареї у квартирах потеплішали в більшості регіонів після 8-10 числа. Тобто опалення середньої квартири площею 50 кв. м у жовтні обійдеться в 470-600 грн, а в листопаді — вже в 700-900 грн. Надія у малозабезпечених — тільки на субсидії.

А з 25 листопада стане менше паперової тяганини для бізнесу: відкрити рахунок в банку можна буде без довідок, на підставі інформації з Єдиного реєстру юросіб і фізосіб-підприємців. Термін відкриття рахунку скоротиться з двох днів до одного.

Причому якщо ДФС за добу не надішле банку відповідь про прийняття нового рахунку на облік або відмову, все одно вважається, що рахунок ними прийнятий. Не будуть вимагати й паперову роздруківку підтвердження про відкриття рахунку.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1470

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]