Головна » 2015 » Серпень » 5 » За 93 дні двоє дівчат пройшли пішки з Харківщини на Закарпаття

За 93 дні двоє дівчат пройшли пішки з Харківщини на Закарпаття

93 дня в дорозі дали можливість не тільки відкрити прекрасні місця рідної України, але і знайти внутрішню гармонію.

Дві дівчини, Ольга Соловйова та Анастасія Євсюкова, подолали пішки відстань від кордону з Росією в Харківській області до кордону зі Словаччиною у Закарпатській. Свій шлях вона почали 20 квітня, перехід тривав 93 дні, пише "Комсомольская правда" в Україні".

Дівчата пройшли близько 2000 км, щодня долаючи 25-30 км. Вони перетнули 10 областей, зайшовши в 10 великих міст, у тому числі Полтаву, Київ, Вінницю, Хмельницький, Івано-Франківськ і в 250 сіл. Маршрут пролягав не по трасі, а селами. Ночували дівчата в основному в наметі, самі готували собі їжу, запасалися водою. Витрати на харчування в день складали близько 100 грн.

Раз на десять днів мандрівниці влаштовували собі вихідний: зупинялися в якому-небудь готелі, відпочивали, приводили себе в порядок. За весь час подорожі вони зносили по парі сандалів і по парі кросівок кожна. Практично ніколи дівчата не йшли вдвох - постійно хтось приєднувався. За словами дівчат, основний висновок їхньої подорожі - те, що будь-яку мрію під силу виконати. Вони кажуть, що відкрили не тільки прекрасні місця рідної України, але і знайшли внутрішню гармонію.


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1410

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]