Головна » 2016 » Листопад » 26 » «За базар надо отвечать!» - Москаль дав зрозуміти Кутовому

«За базар надо отвечать!» - Москаль дав зрозуміти Кутовому

На Закарпаття приїхала робоча група з перевірки законності рубок, виявлених за даними створеної Держгеокадастром інтерактивної карти.

– Спеціальна комісія, яку своїм наказом створило Державне агентство лісових ресурсів України, мала нараховувати 22 чоловік, але до нас приїхали тільки 12-ро, – зазначає Геннадій Москаль.

– Учора вони перевірили Ужгородський район і не встановили жодних підтверджень широко «розрекламованого» міністром аграрної політики паном Кутовим «нищення Карпат». Там, де інтерактивна карта показувала незаконні рубки, виявилися занедбані сади радгоспу-заводу «Ужгородського», сільські пасовиська і галявини, де ліс ніколи не ріс.
Сервер «Держгеокадастру», який створював інтерактивну карту, раптово завис, а люди повтікали на лікарняні. Уже зрозуміло, що пану міністру спочатку слід було прислати комісію, а потім робити заяви для ЗМІ про «масу незаконних рубок, які вражають». Робота комісії триває, і про її результати ми повідомимо. Але якщо факти не підтвердяться, будемо просити вельмишановного пана міністра приїхати на Закарпаття, зібрати прес-конференцію й прилюдно вибачитися за поширення недостовірної інформації. Як кажуть на Донбасі, «За базар надо отвечать!»

Нагадаємо, що на початку листопада міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий представив на засіданні уряду інтерактивну карту вирубки лісів України, за даними якої третина вирубок на Закарпатті начебто незаконна. Згодом з’ясувалося, що під виглядом вирубок на карті представлені навіть полонини, де ліс ніколи не ріс через природні умови.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1452

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]