Головна » 2017 » Липень » 19 » Закарпатська митниця за півріччя 2017 року вилучила товарів майже на 11 млн гривень

Закарпатська митниця за півріччя 2017 року вилучила товарів майже на 11 млн гривень

За півріччя 2017 року закарпатська митниця вилучила товарів майже на 11 млн гривень

Як інформує ДФС у Закарпатській області Упродовж першого півріччя 2017 року Закарпатською митницею ДФС зафіксовано 168 випадків ввезення товарів на митну територію України з порушенням митного законодавства.

Зокрема, із зазначеної кількості випадків, особи намагалися ввезти в Україну транспортні засоби: 58 випадків, з яких у 45 випадках – на підставі підроблених доручень на право керування та користування автомобілем; продовольчі товари: 53 випадки, найчастіше – молочні продукти, спиртні та алкогольні напої, борошно, цукор тощо; промислові товари: 39 випадків – промислове обладнання, побутова техніка, одяг, взуття тощо; медичні препарати наркотичної та психотропної дії – 14 випадків; зброю: пневматичний пістолет, набої до зброї – 4 випадки.

У всіх вказаних випадках товари вилучені протоколами про порушення митних правил. Сума вилучених Закарпатською митницею товарів протягом першого півріччя поточного року, відповідно до статті 511 Митного кодексу України, складає понад 10,9 млн грн. Відтак, відповідно до справ, запроваджених за фактами незаконного ввезення товарів на митну територію України протягом шести місяців 2017-го, судом застосовано конфіскацію у 59 справах про порушення митних правил на суму понад 1,2 млн грн.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що виявлення та припинення порушень митного законодавства України та контрабанди – один із пріоритетів у роботі відомства.

Довідково: відповідно до митного законодавства України, за порушення митних правил передбачені такі види адміністративних стягнень: попередження, штраф та конфіскація. Законодавством визначено, що митницями розглядаються справи, за вчинення яких передбачена адміністративна відповідальність у вигляді попередження та штрафу, а справи, за вчинення яких передбачений штраф та конфіскація, розглядаються судами.


За матеріалами: Новини Закарпаття
24.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1214

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]