Головна » 2014 » Січень » 25 » Закарпатська “Свобода”: “Тітушки” спробували атакувати місцевий Майдан, а міліція вимагає гроші у бізнесменів на “Беркут”

Закарпатська “Свобода”: “Тітушки” спробували атакувати місцевий Майдан, а міліція вимагає гроші у бізнесменів на “Беркут”

 У ніч з 24 на 25 січня 2014 року на ужгородський Майдан, де працює мобілізаційний штаб Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода”, завітала група "тітушок”. Майже два десятки не місцевих "братків” намагалися спровокувати сутичку, усіляко провокуючи бійку. Про це повідомив свободівець Борис Кондратюк.

Як повідомив націоналіст, після 12:00 на Майдан прийшла група молодиків і вимагала забиратися з площі Театральної. Вони усілякими нецензурними висловлюваннями провокували сутичку та вигукували "Янукович – наш президент!” та іншу нісенітницю .

Також свободівці мобілізаційного штабу, які вночі чергували на Майдані, повідомили про факт, який вкотре ганьбить міліціянтів, які вимагають у бізнесменів гроші для потреб "Беркута”. Про це опівночі розповів ужгородський бізнесмен, який прийшов до штабу і просив це оприлюднити, аби захиститися від свавілля силовиків. Він зазначив, що міліція вимагає в ужгородських підприємців до тисячі доларів США. Розцінки залежать від потужностей бізнесу і спрямовуватимуться на оплату "Беркута”.

"Закарпатська "Свобода” вимагає від органів УМВС, СБУ в Закарпатській області відповідно відреагувати на безчинства і провокації в Ужгороді. У Києві та регіонах чиняться спроби дискредитувати ідеї мирного Майдану. Для цього організовуються замовні акції "тітушок”, які провокують безлад, беззаконня і насилля, щоб у цьому звинуватити активістів Майдану. Все це реалізовується навмисне, щоб переговори, які тривають між владою і опозицією, не мали успіху”, – повідомив свободівець Борис Кондратюк.За матеріалами: Новини Закарпаття
24.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1566

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]