Головна » 2016 » Вересень » 7 » Закарпатські митники залучили експерта, щоб встановити автентичність номера кузова

Закарпатські митники залучили експерта, щоб встановити автентичність номера кузова

Наш співвітчизник вчинив дії спрямовані на переміщення через митний кордон України автомобіля 1999 року випуску з приховуванням від митного контролю.

Зокрема, громадянин подав, як підставу для переміщення «MERCEDES-BENZ V230» документи, що містять неправдиві дані щодо номерного позначення кузова.

Як з’ясувалось під час проведення митного контролю на митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС, у працівників відомства виникли підозри щодо внесення змін в номерне позначення кузова автомобіля. Для проведення митного огляду Закарпатською митницею ДФС був залучений експерт.

– Частина деталі розміром 160х100 мм, на якій нанесено ідентифікаційне номерне позначення кузова, вирізана з іншого автомобіля та вварена в кузов досліджуваного транспортного засобу кустарним способом, – встановив в результаті проведеного огляду «MERCEDES-BENZ V230» залучений спеціаліст-експерт.

За словами громадянина, автомобіль він придбав у Чеській Республіці. Під час покупки звіряв номерне позначення кузова на автомобілі з документами, однак ніяких змін він не виявив.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вартістю 78 997 грн вилучено, а дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

ДФС у Закарпатській області

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.02.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1321

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]