Головна » 2017 » Листопад » 25 » Закарпаття долучиться до світової кампанії - 16 днів активних дій проти насильства

Закарпаття долучиться до світової кампанії - 16 днів активних дій проти насильства

Щодо насильства в сім’ї, у банк даних родин, які опинилися у складних життєвих обставинах з приводу насильства, соцпрацівники занесли 173 сім’ї, у службах у справах дітей перебуває на обліку з приводу насильства чи жорстокого поводження з ними 51 дитина.

Однак офіційна статистика відображає лише верхівку айсберга, люди не поспішають до правоохоронних органів у таких випадках, приховуючи факти насильства від широкого загалу.

І йдеться не тільки про фізичне насилля, а й його латентні форми: сексуальне, фінансове, психологічне, вербальне.

Насильство часто носить прихований характер, тому що ані жертви, ані їхні кривдники не готові розказати про проблему, вона ретельно прихована від сторонніх очей за страхом і відчуттям провини.

Тому завдання суспільства по відношенню до жінок, які стали жертвами насильства, - вселити в них надію, що вихід є.

Про це йшлося сьогодні під час брифінгу в прес-центрі ОДА за участю заступника департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталії Омелянюк, заступника начальника відділу з питань сім’ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейному неблагополуччю ОДА Нелі Макари, заступника начальника управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Закарпатській області Вадима Сітало та соціального працівника ГО «Неємія» Алли Семенюк.

В рамках Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок з 25 листопада по 10 грудня триватиме акція „16 днів активних дій проти насильства”. До кампанії, яка спрямована привернути увагу до запобігання та припинення насильства по відношенню до жінок та дівчат, долучиться і Закарпаття.

Правоохоронці, зокрема, планують виїжджати в населені пункти для підвищення обізнаності людей стосовно цієї теми та з метою виявлення сімей, члени яких страждають від насильства.

Протягом двох тижнів в області відбудуться і різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи задля підвищення інформованості суспільства про цю проблему. Зокрема, тренінги, вуличні акції, конференції, дискусії, автопробіг, флешмоби.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1172

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]