Головна » 2017 » Березень » 15 » Закарпаття відвідає провідна українська письменниця у рамках фестивалю "Березневі коти ХІІ"

Закарпаття відвідає провідна українська письменниця у рамках фестивалю "Березневі коти ХІІ"

Днями стало відомо, що у рамках популярного закарпатського фестивалю в Ужгород уперше приїде Оксана Забужко. Візит публічної інтелектуалки планують на 24-26 березня.

Письменниця матиме дві зустрічі з читачами в Ужгороді, відтак поїде до Мукачева та Берегова, повідомляють у Закарпатській ОУНБ ім.Ф.Потушняка.

24 березня о 15.00 Оксана Забужко зустрінеться з ужгородцями, зокрема з університетською громадою, у великому залі ректорату УжНУ. Тут відбудеться презентація двох її найновіших книг – збірки вибраних статей та есеїв "І знов я влізаю в танк" про інформаційну війну та щойно виданої доповненої книги "Шевченків міф Оксани Забужко та його критики". Остання вміщує розвідку письменниці "Шевченків міф України. Спроба філософського аналізу" та двадцятирічний контекст її сприйняття: додана добірка літературної критики та публіцистики відображає полеміку, що вирувала після першої публікації книги.

25 березня о 18.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться друга зустріч із письменницею. Це буде майстер-клас "Слово, тіло і Ерос" від Оксани Забужко спеціально для артфестивалю "Березневі коти ХІІ".

Під час зустрічей можна буде придбати книги авторки. Після вечорів відбудуться автограф-сесії.

Запрошуються всі охочі. На обидві акції – вхід вільний.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1312

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]