Головна » 2017 » Листопад » 3 » Запрошують на міжнародну зустріч закарпатських бізнесменів

Запрошують на міжнародну зустріч закарпатських бізнесменів

17 листопада 2017 року в м. Ужгороді Закарпатська ТПП проводить «Міжнародні контактні дні» (МКД) за тематикою: «Будівельні та оздоблювальні матеріали. Енергозберігаючі технології та матеріали. Проектування і технології будівництва. Обладнання сантехнічне, опалювальне, вентиляційне, освітлювальне. Предмети інтер’єру. Меблі житлові, офісні, садові; фурнітура. Столярні вироби. Будівельна хімія”.

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусії, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових сценах.

Зустріч проходитиме 17 листопада 2017 року у виставковому залі Закарпатської ТПП за адресою: м. Ужгород, вул. Грушевського, 62А.

Початок о 10 годині.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-95-50 факс 66-94-74,

e-mail: exib@tpp.uzghgorod.ua


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1241

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]