Головна » 2013 » Червень » 1 » Завдяки ініціативі “Фронту Змін” Велятинська школа матиме їдальню

Завдяки ініціативі “Фронту Змін” Велятинська школа матиме їдальню

31 травня на другому пленарному засіданні XIV сесії Закарпатської обласної ради було внесено зміни до бюджету та регламенту. Серед іншого, депутати підтримали ініціативу фракції партії "Фронт Змін” щодо виділення з обласного бюджету 238 тисяч грн. на придбання шкільної їдальні Велятинській ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району.  Раніше ці кошти планувалося направити на капітальний ремонт дитячого садка у селі Забрідь, - інформує прес-служба Закарпатської обласної організації Політичної партії "Фронт Змін”.   

Голова фракції "Фронту Змін” Мирослав Білецький обґрунтував доцільність такого рішення. За його словами, історія з придбання їдальні для Велятинської школи тягнеться більше року. Школа давно потребувала окремого приміщення, яке б відповідало всім нормам харчування дітей. Однак, про будівництво окремого корпусу не могло йти мови через надто великі фінансові витрати.

- Надія у місцевих освітян з’явилася тоді, коли сусіднє приміщення, що перебувало у приватній власності, було виставлено на продаж. Про це мені розповів голова села під час депутатського прийому громадян, який я торік проводив у селі Велятино, - пояснив керівник фракції "Фронту Змін” в Закарпатській обласній раді Мирослав Білецький. – Всього на купівлю будівлю необхідно було 748 тис.грн. 150 тис. грн. виділила сільська рада, 300 тис. – районний бюджет. Решту суми місцеві активісти попросили виділити з казни області.

 "Фронтовики” взялися за поетапне лобіювання цього питання і отримали підтримку в раді. Та через перебої в роботі Казначейства, з усієї суми було перераховано тільки 60 тис. грн.. Відтак, питання придбання будівлі знову переклалося на невизначений термін.

На останній бюджетній комісії Мирослав Білецький вніс критичне зауваження щодо доцільності виділення необхідних коштів Велятинській ЗОШ. - Якби ці кошти не були виділені цього разу, невідомо, коли знову випала б нагода повернутися до питання Велятинської школи. Ми завжди виступали і виступатимемо із рішеннями, які не дозволяють розпорошувати бюджет, а забезпечують цільове використання коштів. В іншому разі, багато питань так і "зависають”, не дочекавшись остаточного рішення і гроші, або не використовуються зовсім, або ж починають дробитися і направлятися на інші потреби, - зазначив Мирослав Білецький.

Дізнавшись про прийняте рішення на сьогоднішній сесії обласної ради, Велятинський сільський голова Михайло Петечел висловив подяку депутатам "Фронту Змін” за небайдужість та підтримку їхнього питання, а також пообіцяв відкрити їдальню вже на початку нового навчального року. Між іншим, за словами активістів села, це вже друге питання, яке контролювала і сприяла позитивному вирішенню фракція "Фронту Змін” після проведення депутатського прийому громадян у селі Велятино. Саме завдяки "фронтовикам” приміщення аптеки, яка перебувала в обласному підпорядкуванні, було передано в оперативне управління сільській громаді з правом балансоутримувача. Завдяки цьому тут вдалося розмістити додаткові групи дитячого садка.


За матеріалами: Новини Закарпаття
12.12.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1758

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]